Biyografim

Merhabalar adım Can Gündüz 26 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum 😌, Kendimi daha iyi anlatabiliceğimi düşündüğüm içim blog açtım bende 🙂 kısaca bahsedicek olursam kendimden.

 

Fen lisesinden mezun olduktan sonra, Anadolu üniversitesi işletme fakültesini kazandım ve 2016 yılında Onur belgesiyle mezun oldum. 🎓  Eğitim hayatıma devam etmeyi düşünüyorum çünki öğrenmeyi seven,öğrendikçe gelişen bir kişiliğim var, Eğitim hayatın her anında devam eden bir süreç.

 

Aldığım bazı eğitimler oldu, Arı Bilgi A.ş yazılım uzmanlığı katılım sertifikası aldım,6 ay süren bir eğitimdi. Ardından ticari olmayan hobi amaçlı projeler ve yazılımlar geliştirdim. 

Kişisel gelişimimi de ihmal etmedim online olarak katıldığı. bazı eğitimler oldu;Etkili iletişim teknikleri, İletişim Merkezi temel eğitimi, Stres ile mücadele gibi eğitimler aldım.

Hobi olarak önemli bir web sitesindede eğitmen olarak görev aldım, Sosyal medya, Yazılım üzerineydi verdiğim dersler incelemek isterseniz sanalkurs.net muhakkak tavsiye ederim😌

Kariyerimde ise satış ve pazarlama alanında ilerlemek istiyorum bunuda söylemeden geçmiyim🙂

Aktif olarak sporlada ilgileniyorum iddam kesinlikle yok sadece sağlıklı bir ömür için Fitness diyorum o kadar 😎.

Amatör olarak fotoğrafçılık en büyük ilgi alanım sık sık gezip objektifime takılan yerleri çekip paylaşıyorum takip edebilirsiniz instagramdan.Blog sürekli güncellenecektir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir